Одеса

Готелі
Опис курорту

Якщо по відношенню до зовнішньої краси Одесу називали «Південною Пальмірою», а за внутрішнім складом – «маленьким Парижем», то завдяки своєму швидкому зростанню вона, по справедливості, повинна бути названа «Російським Чикаго».
Одеський Морський Порт. Цей порт – найбільший на Чорному морі. «Подивіться на Одесу з моря – рай. З берега – те ж саме »- стверджував один з найзнаменитіших одеситів Леонід Утьосов. Якщо є в цих словах перебільшення, то не такі вже й значні. Одеса – істинний «рай» для талантів. Їх тут в усі епохи з’являлося сила-силенна, причому самих різних. Класик сучасної фізики Георгій Гамов і лікар Володимир Хавкін, колись врятував Індію від холери. Корифей очної хірургії Володимир Філатов та один з перших авіаторів Сергій Уточкін. А вже про людей мистецтва і говорити не доводиться: поети Анна Ахматова, Едуард Багрицький, Семен Кірсанов, Саша Чорний, письменники Валентин Катаєв, Ісаак Бабель, Ілля Ільф і Євген Петров та десятки знаменитих, популярних і просто прекрасних людей зуміли розкрити свої таланти в місті у «самого синього в світі» Чорного моря.
Одеса поєднує в собі непоєднуване. Курортне місто з легковажною, майже анекдотичною славою героїчно боролося за часів війни, за що було удостоєне звання «Місто-герой». Найбільший вузівський центр з видатними науковими традиціями своїми героями довгі роки вважало футболістів команди «Чорноморець». Будучи «морськими воротами» України, Одеса володіє солідною промисловою базою, розвиненою системою медичного обслуговування, а вже про традиції одеських бізнесменів і говорити нема чого. Недарма ж в середині тридцятих років цілком серйозно обговорювалося питання про створення в Одесі «радянського Голлівуду». Але і так своєю світовою славою Одеса цілком здатна конкурувати з прославленим американським містом «кіномрії». Тому людина, що потрапила в Одесу, може відшукати тут будь-яку точку для докладання своїх сил. Місто моряків, бізнесменів, студентів, науковців, лікарів, спортсменів, артистів, музикантів – це все одне-єдине місто Одеса.
Кращі готелі
За рейтингом Турправди