Опис курорту

Київ – столиця України, політичний, адміністративний та діловий центр держави.
Київ лежить на обох берегах річки Дніпро, нижче впадає Десна. Більше половини території міста займають ліси, зелені насадження загального користування та водойми. В межах Києва ширина Дніпра становить 400-600 м, глибина – 6-12 м. По території Києва протікають також Либідь, Сирець, Віта (права притока Дніпра), Горенка, Нивка (притоки Ірпеня). В цілому водні об’єкти на території міста займають площу в 6.7 тис. Га. Місто оточене майже суцільним кільцем хвойних та листяних лісів. В межах міста знаходяться великі природні та штучні парки. У розрахунку на одного жителя зелені насадження становлять понад 200 кв. м.
Сприятливі природні умови Києва зумовили формування та розвиток двох кліматичних курортів: Пуща-Водиця та Конча-Заспа (курорт загальнодержавного значення). Всього на території міста функціонує близько 70 санаторіїв, пансіонатів та будинків відпочинку. На території міста розташовані ботанічні сади, дендропарк, зоопарк та кілька парків-пам’яток садово-паркового мистецтва.
Останнім часом прискореними темпами відбувається перетворення Києва у великий вузол повітряного транспорту. В межах міста функціонує аеропорт Київ (Жуляни), а на незначній відстані – найбільший аеропорт країни – Бориспіль. В кінці 2010 року в Борисполі відкрився новий термінал F, на завершальній стадії знаходиться будівництво ще одного, самого великого терміналу D.
У Києві близько 30 музеїв, більше 20-ти театрів та безліч кінотеатрів, значна кількість постійно діючих художніх виставок. Найбільш відомі музеї: Національний музей історії України, Музей українського образотворчого мистецтва, Музей західного та східного мистецтва.
Історична забудова міста займає всю центральну частину міста. Тут зосереджено 3 державних заповідника: Державний історико-архітектурний заповідник «Стародавній Київ»; Національний заповідник «Софія Київська»; Києво-Печерський національний історико-архітектурний заповідник. Крім того, на території міста знаходяться: 6 архітектурних та 8 археологічних заповідників. Під охороною держави знаходяться 3736 пам’яток археології, історії, архітектури та містобудування, монументального мистецтва. З їх числа 243 пам’ятника мають статус пам’ятників державного значення, в тому числі 51 пам’ятка міжнародного значення (за визначенням ЮНЕСКО).
У Києві знаходяться посольства та консульства майже 70 держав світу, враховуючи і почесні консульства. Крім того, тут існують представництва ряду міжнародних організацій, зокрема: ООН, Європейського Союзу, МВФ, Товариства Червоного Хреста та Червоного півмісяця, ряду інших організацій та об’єднань.
Кращі готелі
За рейтингом Турправди