Аджман

Готелі
Опис курорту

Це найменший з усіх еміратів. Він розташований у центральній частині західного узбережжя ОАЕ, з одного боку межує з морем, з іншого – з Шарджею. Аджман у минулому був відомий як місце видобутку перлів. Сьогодні це сучасний емірат з відмінними дорогами, що з’єднують його з різними частинами країни. Ті, хто любить засмагати і купатися, гідно оцінять його чудові, нічим не забруднені пляжі.
Курортний сезон тут триває цілий рік – температура води не опускається нижче 17 градусів. Влітку (липень, серпень) стоїть нестерпна спека: температура в тіні може підніматися до 50 С. Найкращий час для відвідування емірату – з жовтня по квітень. Температура повітря близько 25 – 30, а води – 20 градусів тепла. Незважаючи на «скромну» економіку, Аджман значно просунувся шляхом промислового розвитку. Невелика за розмірами територія Масфут володіє величезними ресурсами, одне з яких – мінеральне джерело, що постачає питну воду в усі країни Перської затоки. Аджман славиться розвиненою рибною промисловістю і виготовленням одномачтових арабських кораблів «доу», катання на яких є тут найпопулярнішою розвагою.
Головна пам’ятка Аджмана – музей у старовинному форті, який до 1970 р. залишався резиденцією правителя князівства. Експозиція музею включає археологічний та етнографічний розділи, колекцію старовинної зброї, зали, присвячені історії поліції ОАЕ. Особливий інтерес у туристів викликають верблюдячі біги в пустелях емірату. В Аджмані працює практично єдиний в ОАЕ магазин спиртних напоїв. А не так давно тут відкрився клуб бінго, який замінює арабам казино, так як офіційно будь-які азартні ігри на всій території ОАЕ заборонені. Слід особливо зазначити, що Аджман привабливий головним чином для тих, хто втомився від вічної гонки сучасного життя і хоче знайти відпочинок від метушні і гомону цивілізації. Тут можна нікуди не поспішати, насолоджуючись тишею та спокоєм.

Кращі пропозиції по країніКращі готелі
За рейтингом Турправди