ОАЕ
Про Арабські Емірати

Те, що є безперечною перевагою і привертає у ОАЕ туристів з усього світу – це сяюче цілий рік сонце, чудовий сервіс, шикарні торгові комплекси і найостанніші технологічні новинки.

Чудовою ілюстрацією досягнень однієї з найбагатших арабських країн є штучні Пальмові острови, готель-вітрило Бурдж аль Араб, критий гірськолижний курорт Ski Dubai. На додаток до рукотворних чудес, узбережжі Арабських Еміратів має прекрасні піщані пляжами, на яких завжди є місце для того, щоб не відчувати себе «в натовпі», а клімат сприяє навіть тим, хто їде відпочивати у самий розпал зими.

Крім комфортного пляжного та готельного відпочинку ОАЕ приваблює тих, хто любить робити покупки, надаючи вигідні умови безмитної торгівлі та неосяжні площі торгових центрів.

Найбільш відвідуваними курортами Еміратів є Дубай, Абу-Дабі, Шарджа і Фуджейра.

Однак не тільки пляжним відпочинком та шопінгом можна зайнятися у Арабських Еміратах. Поціновувачам історії так само буде на що подивитися в кожному з семи еміратів, а тим, кому захочеться трохи екзотики та гострих відчуттів, відкриє свої обійми розпечена пустеля, що підступає буквально до міських стін.

Столиця Абу Дабі
Мова Арабська
Площа 83 600 км²
Населення 5 млн. чол.
Кращі пропозиції по країніКращі готелі країни
За рейтингом Турправди