Опис курорту

Регіон Сіде був відомий з давніх пір, а точніше він був заселений греками вже вісім тисячоліть тому. Пересуватися, ймовірно, було важче, ніж зараз, але мандрівники були зачаровані красою цієї місцевості також, як сьогодні ми. Широка врожайна рівнина біля підніжжя Тороських гір, що плавно переходить у золоту смугу піщаного узбережжя, – така природа цього регіону.
Місто Сіде, розташоване на маленькому півострові, є головним культурним і торговим центром цього регіону. Північніше і південніше Сіде простягаються фантастичні піщані пляжі – північніше, в напрямку Анталії, – дрібнопіщані пологі пляжі, наскільки охоплює погляд, південніше, в напрямку Аланії, – крупнопесчані, трохи обривисті. На захід від міста розташований регіон Сіде, а на схід – регіон Сіде-Соргун. У регіоні Сіде, добре і давно відомому туристам, знаходиться багато готелів, більшість з яких готелі високого рівня, розташовані на березі моря. Регіон Сіде-Соргун знаходиться поруч з густими сосновими лісами. Рівень готелів, як правило, дуже високий, а архітектура багатьох з них просто фантастична. Лагунне озеро з прісною водою, назване Тітрейенгел, перериває соснові ліси.
Місто Сіде дуже своєрідне – стара, але дуже добре збережена греко-римська стіна, не змінена протягом тисячоліть архітектура будівель, маленькі вузькі провулочки, дерев’яні будинки, красиві сади з квітами і деревами, маленька гавань. Прогулянки, шопінг, розваги, нові знайомства, поїздка на човні – так чи приблизно так видається відпочинок у Сіде, що не припиняється ні вдень, ні вночі. З багатьох наших готелів і клубів ви можете зробити романтичні прогулянки по пляжу до Сіде. Культура в Сіде просто вражаюча, будь це величезний амфітеатр, храм Аполло або музей в Сіде – ви будете захоплюватися, дивуватися, жахатися, але навряд чи залишитеся байдужими.

Кращі пропозиції по країніКращі готелі
За рейтингом Турправди