Паландокен

Готелі
Опис курорту

Паландокен – наймолодший гірськолижний курорт Туреччини.  Розташований недалеко від кордону з Вірменією, в 6 км від Ерзурума.  Курорт розташований на схилах однойменної гори. Підходить для катання гірськолижників різного рівня підготовки.
Відмінне поєднання хорошого катання, сервісу та цікавої екскурсійної програми – все це робить Паландокен прекрасним місцем для зимового відпочинку.
Паландокен є офіційним місцем тренувальних зборів збірної Туреччини з гірських лиж.
Сніговий покрив зберігається 150 днів. Найбільш сприятливий період з 10 грудня по 10 травня.
Зона катання розташована на висоті 2 200-3 125 метрів над рівнем моря. Звичайна товщина снігового покриву близько 2 метрів. 40 км трас: сині траси – 7, червоні траси – 14, чорні траси – 2. Найдовша траса – 11 км. 10 підйомників: бугельні – 2, крісельні – 7, 1 двоступенева гондола.  Є схили для катання по цілині. Продовжити практику і заодно помилуватися навколишнім курортним гірським масивом можна на найдовшій і однаково пологій майже на всій своїй протяжності трасі, що починається з найвищої точки – 3125 м.
Південний і західний схили, й траси, що починаються з висот 2650 м і 2930 м, підійдуть для більш досвідчених лижників, що віддають перевагу швидкісному спуску або ж слалом на коротких і довгих дистанціях. Серйозну і цікаву задачу являє собою спуск по двох чорних трасах. Перша починає з вершини Еждер (3125 м) і, повертаючи північніше, переходить у другу. Ухил тут становить градусів 40-45.
Для сноубордистів є на курорті траси, на освоєння яких не шкода витратити 2-3 дні. Після можна і на цілину вибиратися. Засніжені кулуари в ущелинах і схили в стороні від підйомників повністю в розпорядженні сноубордистів.

Кращі пропозиції по країніКращі готелі
За рейтингом Турправди