Предял

Готелі
Опис курорту

Предял – це місто-кліматичний курорт, розташований на висоті 1160 метрів, між горами Бучедж і Горами Баюл, на вододілі річок Прахова і Тиміш, на відстані в 147 км від Бухареста, в 16 км від м Сінаї і в 17 км від м. Брашов. Це ідеальне місце для любителів зимового спорту, тут сніг зберігається 100 днів на рік, надаючи можливість кататися на лижних трасах високої якості, як, наприклад, Клебучет, – освітлена вночі, визнана лижниками, які приїжджають сюди з усієї Європи.
Туристичні бази Клабучет – Сосіре (Клабучет – прибуття), гирбова і Суса, які відкриті цілий рік, надають притулок любителям подорожей. Інші туристичні бази – Пояна Секуілор, Бельведері, Діхам. Попри те, що вони розташовані на висоті 2000 метрів, дають можливість туристам захоплюватися панорамою гір Бучедж, спокоєм альпійських полян, гордістю вершин і забути щоденний стрес. Крісельні та бугельні підйомники забезпечують підйом гірськолижників до точок спуску. Траси розташовані на північних схилах Карпат, що дозволяє природному сніжному покриву утримуватися понад 100 днів на рік, надаючи можливість кататися на лижних трасах високої якості, як, наприклад, траса Клебучет.
Снігові гармати істотно розширюють можливості курорту. У 8 км від Предялу знаходиться другий регіон катання для гірськолижників – Азуга, де у 2000 році відкрита нова освітлювана траса з підйомниками. Курорт надає різноманітні можливості для відпочинку і занять лижним спортом. Для любителів відокремленого і спокійного відпочинку, а також для міні-груп курорт надає можливість розміщення на віллах. Також туристи розміщуються в комфортабельних готелях 2* -4 *. Влітку курорт цікавий добре маркованими туристичними стежками та гірським повітрям.
Кращі готелі
За рейтингом Турправди