Бухарест

Готелі
Опис курорту

Засноване легендарним пастухом на ім’я Бакур, місто стало столицею Валахії в 1459 році під час правління Влада Тепеші (Дракули). Зараз Бухарест – найбільше місто Румунії (населення понад 2 млн. осіб) і є столицею країни з 1862 року. Широкі бульвари з трирядним рухом, парки з озерами, помпезні громадські будівлі, значні монументи, надають місту якийсь «паризький» дух. Відбиток латинського впливу тут сусідить з містицизмом православних храмів. У Бухаресті дуже важко загубитися – більшість бульварів йде з півночі на південь, вулиці – зі сходу на захід.
Транспорт
Літаки авіакомпанії Tarom цілий рік літають з Бухареста в багато міст країни. Різні туристичні агентства відправляють автобуси з Бухареста в Стамбул, Кишинів, Будапешт, у багато міст Румунії. Більшість швидких поїздів та багато потягів місцевого призначення перебувають на Gara de Nord, головний залізничний вокзал міста. Бухарестське метро, побудоване в останні роки правління Чаушеску, має три лінії. У бухарестському метро сучасні вагони і станції, але головним недоліком є уповільнений рух і великі перерви (мінімум 5 хвилин).
Готелі
У Бухаресті багато старих готелів другого класу. Знайти кімнату, навіть в середині літа не складає труднощів. Середня ціна 15-25 $ за одну/двомісну кімнату із загальною ванною та 20-40 для номерів з ванною. Ціни знижені в період з листопада по грудень. До Ваших послуг Готель Bucegi, Готель Cerna, Готель Dunarea, Готель Grivita, Marna, Opera, Готель Rahova та інші.
Харчування
Смачно та недорого можна поїсти в Restaurantul Ciresica. Мабуть, кращим рестораном Бухареста вважається Casa Capsa на Calea Victoriei (закритий у неділю). Крім того, до ваших послуг: дешевий молочний бар Lacto Marna, Lacto Rahova, що пропонує румунські страви за низькими цінами, Gustare Minuturi Lacto, Hanul Manuc, Berarie Turist та інші.
Кращі готелі
За рейтингом Турправди