Устрики-Долішні

Готелі
Опис курорту

Устшики-Дольне – містечко, що налічує близько 10 тис. жителів. Цей курорт є прекрасною базою для подорожей по Бещадах Високих. Бещади – єдина частина Східних Карпат, що знаходиться на території Польщі. Для цього району характерна чистота навколишнього середовища, невелика кількість жителів і величезна площа територій, охороняються і входять до складу Бещадського національного парку. До числа визначних пам’яток відносяться бещадські полонини – мальовничі долини, що лежать вище межі лісу, яка проходить в Бещадах досить низько. Чисте повітря, спокійна атмосфера і високий рівень сервісу сприяють тому, що ресурси району Бещад стають все більш конкурентоспроможними для переповнених туристами гірськолижних курортів.
Взимку тут можна знайти відмінні умови для гірськолижного спорту: лижні траси високої, середньої та низької складності, комфортабельні бази, вілли і готелі для проживання, близьке розташування до центрів розваг (басейн, аквапарк, дискотека). Містечко Устшики-Дольне розташувалося в долині річки Ственж – єдиній в Польщі річці, що впадає в Чорне море. На півночі Ущики межують зі схилами гори Камена Лаворта, на півдні – з горою Громадзиня. В околицях проведено, в цілому, приблизно 600 км туристичних і велосипедних трас.
Гірськолижний сезон в цьому районі триває з середини грудня до кінця березня. Найхолодніший місяць – лютий. Товщина снігового покриву коливається від 30 см в грудні, до 50 см в лютому і березні. Деякі траси оснащені установками для штучного снігу. Устшики-Дольне мають найбільш розвинену в Бещадах інфраструктуру для гірськолижного спорту. Тут, на засніжених і освітлюваних трасах різного ступеня складності діють 7 гірськолижних підйомників (найбільш значущі з них – на горах Громадзиня і Лаворта):
Громодзыня:

  • Громадзинь Дужий – 650 м (перепад висот – 150 м) – траса Середньої Складності.
  • Громадзинь Середній – 350 м (перепад висот – 70 м) – траса Середньої Складності.
  • Громадзинь Малий – 180 м (перепад висот – 15 м) – легка траса. На цій горі є гармати для штучного снігу, траси освітлюються до 22.00, в безпосередній близькості від підйомника є колиба з національною кухнею.

Лаворта:

  • Траса довжиною 1250 м (перепад висот 250 м) – траса з ділянками середньої і високої складності.
  • Під Крулем – 1350 м – траса з ділянками середньої і високої складності.
  • Під Крулем – 2200 м – легка траса.
  • В Ясенье – 200 м – легка траса.

Траси також оснащені гарматами, освітлюються до 21.00. Всі траси доступні для любителів сноуборду. Перші три підйомника з перерахованих вище, знаходяться в центрі Устшики-Дольне, до решти є зручний під’їзд. Скрізь є стоянки, продуктові магазини і колиби – своєрідні бари – ресторани з традиційно польськими стравами.
Кращі готелі
За рейтингом Турправди