Опис курорту

Щирк розташований в Бескидах (на півдні Польщі), в долині річки Жилиці, біля підніжжя двох гір — Скшичне (1257 м над рівнем моря) і Климчок (1117 м), в 120 км від Кракова. Бескиди — це зовнішня гряда Карпат. На території Польщі Бескиди розстеляються від східного польсько-чеського кордону до верхньої течії Сану. У пейзажі переважають пологі, зарослі лісом схили та чарівні гірські луки. Завдяки своєму унікальному мікроклімату, численним джерелам мінеральних вод і прекрасній екології, Бескиди є справжньою загальнопольською здравницею. Поряд з Закопане, Щирк є найбільшим центром зимових видів спорту в Польщі. За кількістю лижних об’єктів і трас Щирк може конкурувати з відомими альпійськими центрами. Сезон катання — з грудня по початок квітня.
Схили, траси, підйомники
Чотири зони катання в Щирку: Dunacie, Salmopol (комплекс Бяли Кшиж), Beskidek (комплекс Біла), і Malinow (комплекс Чирна-Соліско).

  • Найвища точка — 1 257 м
  • Нижня станція — 555 м
  • Перепад висот 702 м
  • Кількість підйомників — 31
  • Загальна протяжність трас — 50 км
  • Найдовша траса — 6 км

Є освітлені траси. Відразу в центрі міста починається двомісна кріселка на перший регіон Dunacie — гору Skrzyszne. Далі, щоб піднятися на вершину — два шляхи: кріселка або бугель. На цій горі починаються дві непогані траси — червона і чорна FIS. Звідси йде 6-ти кілометрова зелена, по якій можна потрапити в Malinow, який пов’язує дві гори – Hala Skrzyczenska і Posrednie. За Malinow є невелика гора Salmopol, придатна для початківців і дітей. Найближчі аеропорти — в Кракові (105 км) і Катовіце. За 20 км – найближча залізнична станція – Бельсько-Бяла.
Кращі готелі
За рейтингом Турправди