Ес-Сувейра

Готелі
Опис курорту

Чудова Ес-Сувейра. Це місто раніше іменувався Могадор. У ньому все дихає історією… Одна з місцевих визначних пам’яток – практично незайманий часом ринок рабів. Саме тут було одне з небагатьох місць, де полонених африканців збирали для відправки на інший бік Атлантики. Серед численних історичних пам’яток – колишня резиденція Паші, а тепер музей Сіді Мохаммеда бен Абдалла, скарбниця багатств місцевого мистецтва. Прогуляйтеся вздовж вулиці Сігхайн. Ось вони – творці прекрасного, срібних справ майстра, що гравіюють довгі елегантні сережки, браслети для рук і ніг і різноманітні намиста. Пройдіть ще трохи і ви побачите, як спритні руки ремісників чаклують над чудовими комодами, інструктованими туєю, лимонним і чорним деревом, перламутром і сріблом. Можна прямо тут придбати вподобану річ для домашнього інтер’єру.
До речі, Ес-Сувейра є культовим місцем для шанувальників творчості Джиммі Хендрікса. Великий рок-гітарист жив тут в 60-і роки і писав свої знамениті пісні. Ще одна визначна пам’ятка Ес-Сувейри – порт. Сюди рибалки привозять улов. Тут же макрель, скатів, вугрів печуть, смажать, і за смішні гроші годують ними численних туристів.
Чим ще характерна Ес-Сувейра? Чарівна, зухвала і приваблива краса міста з вуличками та будинками в мавританському стилі притягувала і притягує поетів, художників, вчених, які перетворили місто в центр сучасного марокканського мистецтва. Відпочивальники і туристи, особливо любителі віндсерфінгу, цінують Ес-Сувейру за найвищу на узбережжі хвилю і легкий постійний вітерець. Недалеко від Ес-Сувейри розташоване місто Сафі. Завойоване португальцями, воно колись було центром ділового життя держави. Збереглися численні історичні пам’ятки того часу — резиденція губернаторів і султанів, чарівний «замок моря» Дар Ель Бар, унікальна середньовічна Португальська каплиця, фортеця Кехла, яка в цей час стала музеєм національної кераміки. Глиняний камінь – візитна картка Сафі.
Ініші курорти
Кращі готелі
За рейтингом Турправди