Агадир

Готелі
Опис курорту

Місто розташоване на Атлантичному узбережжі Марокко біля підніжжя Анти-Атлаських гір. В океані трохи північніше Агадира знаходяться Канарські острови. Агадир – це 300 сонячних днів на рік і м’який теплий клімат. У липні-серпні температура вдень 27 градусів. Пляжі оточені евкаліптовими і сосновими гаями. Білі будівлі міста виділяються на тлі навколишнього буйства природних фарб – синього океану, пишної зелені, безмежної палітри кольорів. Вражають будівлі ультрасучасного аеропорту, центральної пошти, початкової школи й палати судових засідань. Населення міста становить 800 тис.осіб.
В Агадирі знаходиться найбільший рибальський порт Марокко, що не затихає ні вдень, ні вночі. Улов – сардини, морський окунь, тунець, креветки, омари… Все це можна покуштувати тут же: поруч з портом працюють недорогі рибні ресторанчики. Основна визначна пам’ятка Агадира – його знаменитий пляж. Чистий, широкий, піщаний, з пологим дном, що йде в океан – це те, заради чого сюди цілий рік з’їжджаються туристи з усієї Європи. Завдяки свіжому океанському бризу і прохолодним течіям, тут ніколи не буває жарко. Пляж Агадира – справжній рай для тих, хто захоплюється серфінгом. Взимку, втім, купатися тут холоднувато, але засмагати цілком можна. Уздовж узбережжя простяглася курортна зона з сучасними готелями, ресторанами і магазинами. Агадир – одне з небагатьох місць в Марокко, де в ресторанах можна насолодитися першокласною європейською кухнею. Однак слід враховувати, що високі ціни не завжди означають високу якість їжі. Справжню марокканську кухню можна покуштувати, звернувши з туристичних маршрутів і заглибившись в лабіринт міських вулиць. В Агадирі туристам пропонується широкий вибір водних видів спорту: водні велосипеди, серфінг, скутери. Є 18-лункове поле для гольфу. Багато готелів володіють тенісними кортами, басейнами. Для туристів влаштовуються кінні прогулянки, а також перегони на верблюдах.
В яку б сторону від Агадира не поїхати, всюди відкриваються ландшафти захопливої краси. Якщо рухатися на схід, вглиб країни, то можна потрапити в знамениту долину Сус – центр вирощування цитрусових культур, – оточену величними горами. Далі лежить місто Тарудант, званий ще міні-Марракешем. Шлях у 273 км по красивій гірській дорозі на північ-схід відокремлює Агадир від однієї зі знаменитих древніх столиць Марокко – Марракеша. На узбережжі, в 173 км на північ від Агадира, розташована красива фортеця-порт Ессуейра. У 60-70 роках нашого століття вона прославилася як місце паломництва богеми та хіпі з усього світу. На південному сході від Агадира (близько 160 км) в горах розташувалося красиве містечко Тафраут. На півдні, на деякій відстані від узбережжя – берберське місто Тізніт. Це центр ювелірного мистецтва.
Кращі готелі
За рейтингом Турправди