Ейлат

Готелі
Опис курорту

На рекламі найбільшого ізраїльського курорту написано:«Щоденне сонце». Тутешній клімат визначає саме місцезнаходження – на півдні пустелі Негев біля Червоного моря. В Ейлаті є всі умови для активного відпочинку, занять водним і підводним спортом. На додаток до сонця і моря в Ейлаті чимало й інших розваг: сафарі, екскурсії в заповідник Хай Бар, прогулянки до одного з найдавніших монастирів Санта Катаріна і до гори Моїсея на Синайському півострові. Місто налічує довгу історію. Але в сьогоднішньому Ейлаті не збереглося нічого, що розповідало б про 3000-річну історію цих місць. Тільки в Тимні або на острові Фараонов південніше Таби можна відшукати сліди минулого.
Нічне життя в Ейлаті представлено всією індустрією задоволення: концерти, різні шоу, клуби і дискотеки, що працюють до ранку. Ті ж, хто любить спокій, може гуляти набережною. Тут можна зрозуміти, чому море називається «червоним»: коли сонце заходить за гірські вершини пустелі, море спалахує засліплюваючим пурпуром. Ейлат – абсолютно унікальне місце для відпочинку. Рідкісне поєднання пустельного і морського клімату та географічне положення створюють умови, при яких температура води залишається незмінною протягом року в межах +20 – +24 С. Завдяки цьому у водах Червоного моря мешкають численні види екзотичних риб серед дивовижних за красою коралів.
Де побувати
Острів Фараонов (15 км на південь від міста) – руїни стародавньої фортеці. Долина Тимна – національний парк, де розташовані Соломонові стовпи – величезні колони з піщаника, викарбувані вітром у скелях, а також скеля «Гриб» величезних розмірів. Гора Моїсея і монастир св. Катарини Пам’ятки Кораловий світ – підводна обсерваторія, де відкривається химерний кораловий і тваринний світ Червоного моря. Батискафи Дельфінячий риф – дозволяє плавати разом з сімома дорослими дельфінами. Ювелірна фабрика.

Кращі пропозиції по країніКращі готелі
За рейтингом Турправди