Єрусалим

Готелі
Опис курорту

Єврейське слово «Іерушалаім» означає «місце світу», арабська назва міста «Ель Кудс» перекладається як «святість» – місто є найсвятішим містом на Землі для представників трьох великих релігій світу: для іудеїв, християн і мусульман. Туристи прагнуть відвідати Єрусалим через великі святині світових релігій: Стіни Плачу, Храму Гроба Господнього, Мечеті Скелі та Аль-Акса, знаменитих історичних місць і барвистого гучного базару – все це знаходиться в Старому місті (раніше східний Єрусалим). У тій частині міста, яка раніше називалася західний Єрусалим, всі визначні пам’ятки з’явилися вже після утворення держави Ізраїль: Кнесет, Музей Ізраїлю, Яд ва-Шем, лікарня Хадасса. На схід від Старого міста знаходиться Олійна гора з древнім єврейським цвинтарем, до нього краще пройти через Гетсиманський сад.
З плином часу всередині Старого міста склалися чотири квартали, заселені за релігійним принципом. Мусульманський квартал на Храмовій горі з обома великими мечетями та на базарній вулиці, Єврейський квартал на захід від Стіни Плачу, де можуть жити лише євреї, Християнський квартал, де знаходиться Храм Гроба Господня і кілька інших храмів і церков, а також Вірменський квартал, що оточує церкву св. Якова. Сучасні пам’ятки Єрусалима сконцентровані навколо гори Герцль, тут, зокрема, знаходиться ізраїльський парламент Кнесет.
Де побувати
Віфлеєм (12 км від Єрусалима). Храм Різдва. Березня Саба – грецький ортодоксальний монастир в 15 км від Віфлеєма Хеврон – тут поховані три патріарха: Авраам, Ісаак, Яків і їх дружини, тут же вінчали на царство Давида. Пам’ятки, музеї, Дамаскі ворота, Храмова гора, Мечеть Скелі, Стіна Плачу, Храм Гробу Господнього, Цитадель (тут знаходився палац Ірода Великого) Олійна гора і Гетсиманський сад Музей Ізраїлю Яд ва-Шем – національний меморіал Кафе, ресторани, бари «Alumah», Ya’avetz St., 8. Місце, відоме всім місцевим гурманам великим вибором йогуртів. «El Marrakesh», King David St., 4. Тут готують марокканські євреї. «Ocean», Rivlin St., 7 – стильний рибний ресторан з великим вибором страв.

Кращі пропозиції по країніКращі готелі
За рейтингом Турправди