Халкідіки - Ситонія

Готелі
Опис курорту

Ситонія – це другий «палець» півострова Халкідікі. Півострів розташовується між Торонічною і Сінгінейською затокою і закінчується мисом Дрепано.
В основному, Ситонія – це природний, гірський регіон з прекрасними лісами. Найвища точка – Ітамос (811 м над рівнем моря). Середземноморський клімат півострова надзвичайно корисний для здоров’я.
Згідно з міфологією, півострів був названий ім’ям гіганта Сітона, сина Посейдона. Серед античних міст Ситонії згадуються Галіпсос, Тороні, Сингос, Сарті, Дерра та інші.
Золотисті піщані береги з численними затоками, мальовничі бухточки, пагорби, що потопають в зелені, кристально чисте тепле море – від смарагдового до ультрамаринових відтінків, блискучі сірі скелі, вічнозелені сосни, що схиляють свої тінисті гілки – все це Ситонія.
Ситонія, на відміну від світської і галасливої Кассандри, пропонує більш тихий, спокійний відпочинок на природі та самих екзотичних, усамітнених пляжах на всьому узбережжі півострова. Ситонія є неземним раєм для багатьох туристів, які насолоджуються відпочинком на берегах Егейського моря.
У західній частині півострова, по дорозі від п.Нікіті до п. Неос Мармарас, захоплення викликають мальовничі, немов намальовані бухточки в обіймах пагорбів, що потопають в зелені, найчистіші пляжі, прозорі води, сучасні туристичні центри.

Кращі пропозиції по країніКращі готелі
За рейтингом Турправди