Халкідіки - Кассандра

Готелі
Опис курорту

Кассандра — це рай неперевершеної природної краси, чисте блакитне море, пляжі нагороджені «Блакитним прапором», прекрасні ліси, історична спадщина, стародавні та візантійські пам’ятники, традиційні села і сучасні туристичні.
Кассандра відрізняється від інших районів Халкідікі розвиненою туристичною інфраструктурою. На її території знаходяться великі готельні комплекси і вілли, невеликі сімейні готелі та апартаменти, супермаркети, магазини, кафе-бари, традиційні грецькі таверни, нічні клуби, дискотеки та інші розваги.
Береги Кассандри омиваються водами Егейського моря на 50 км в довжину від північного заходу до південного сходу до зв’язки материка з півостровом в районі Потидейського каналу, максимальна ширина півострова становить 15 км, максимальна висота 353 метри над рівнем моря. Для прибережної лінії півострова характерні доглянуті пляжі, мальовничі бухти і зелені пагорби з багатою рослинністю, що спускається до моря. Півострів розташований між двома затоками: зі східного боку знаходиться затока Торон (Τορωναίο Κόλπο), із західного — Затока Термайкос (Θερμαϊκό Κόλπο). Кассандра знаменита своїм здоровим Середземноморським кліматом.
На Кассандрі багато відпочиваючих з дітьми (вони селяться в готелях біля самого берега), але чимало і молоді, яка вибирає готелі ближче до курортних центрів з їх цілодобовими розвагами.
Охочим же спокійно відпочити, далеко від суєтного життя, пропонуємо готельні комплекси, що мають салони краси, оздоровчі центри і багато іншого.
Любителі живої природи оцінять чарівний вид моря, величні гори та соснові ліси. Гурманів же щодня чекають гастрономічні сюрпризи, а різноманітна вечірня розважальна програма не дозволить вам нудьгувати.

Кращі пропозиції по країніКращі готелі
За рейтингом Турправди