Дахаб

Готелі
Опис курорту

Захований у великій пустелі серед магічних гір Синая, на березі Акабської затоки, за 90 км від міжнародного аеропорту Шарм-Ель-Шейх та в 150 км від Ейлата, розташувався чарівний курорт Дахаб. Дахаб, на арабському означає «Золотий», це рай для віндсерфінгу та підводного плавання, а також незабутніх сафарі в глибину неподаного до уваги часу Синайського півострова. Дахаб – географічна назва, що об’єднує в собі кілька місць.
Одне з них Масбад, невеликий туристичний центр з затишною набережною, вздовж якої з одного боку розташувалися численні магазинчики та бедуїнські лавочки, а з іншого, біля самої кромки моря, гостинні кафе та ресторани. Це недороге місце для молодіжного відпочинку. Тут багато невеликих готелів і кемпів, які ідеально підходять для тих, хто готовий пожертвувати деяким комфортом, а заощаджені гроші витратити на активний відпочинок та екскурсії. Масбад має свій незабутній шарм та привабливість. Одного разу потрапивши сюди, хочеться повернутися знову і знову, знову відчути задоволення від неспішної течії життя, гармонії з природою, якимось таємничим чином просочену атмосферу цього місця.
За три кілометри від туристичного центру знаходиться Лагуна – одне з найкращих у світі місць для навчання віндсерфінгу. Його природні особливості – гладка вода, спрямований уздовж берега вітер, піщані пляжі, приваблюють велику кількість любителів цього виду спорту. Тут розташовані чотири комфортабельних готелі. Для тих, хто високо цінує комфорт та високий рівень обслуговування, ми порекомендували б саме це місце.
Крім занять віндсерфінгом, ви зможете відвідати основні пам’ятки Синайського півострова, такі як Гору Моїсея, монастир святої Катерини, Кольоровий Каньйон, які знаходяться в безпосередній близькості від Дахаба. Та звичайно ж, попірнати і поплавати з ластами і маскою серед чарівної краси коралових рифів Червоного моря.

Кращі пропозиції по країніКращі готелі
За рейтингом Турправди