Славське

Готелі
Опис курорту

У долині річок Опір і Славка на висоті 501 м над рівнем моря розташувався центр гірськолижного спорту, туризму і відпочинку – найвідоміший гірськолижний курорт України – селище Славське. Відпочинок у Славське – це здоровий, зручний і комфортний відпочинок для любителів зимових розваг. Цей куточок Карпат став «меккою» для гірськолижного спорту взимку і центром туризму влітку. Відпочинок у Славське – приємний і комфортний завдяки кільком десяткам баз відпочинку, приватним готелям і комплексам, а також будиночкам і котеджам у приватному секторі.
У Славсько прокладено багато гірськолижних трас всеукраїнського значення. Візитною карткою Славського безумовно є гора Тростян, де працює 1 крісельний, 7 бугельних і 1 дитячий (гачковий) підйомники. Тут часто проходять всеукраїнські змагання з гірськолижного спорту та тренування олімпійської збірної України. Крім Тростяна до послуг відпочиваючих ще 9 підйомників на різних горах, що знаходяться як в самому селищі, так і біля нього. Всі разом вони за годину здатні прийняти до 7 тисяч гірськолижників. Різноманітність рельєфу і рівня складності трас дозволяють відмінно відпочити як початківцям і любителям, так і професійним спортсменам. Дістатися до того чи іншого підйомника не складно. Якщо Ви приїхали в Славське не на автомобілі, а, наприклад, поїздом, то вже на вокзалі вас будуть очікувати місцеві «хаммери» – ГАЗ 66. Від баз та приватних котеджів також організовуються трансферти.
Саме селище з кожним роком все більше оживає. Якщо ще кілька років тому при поїздці сюди потрібно було брати з собою абсолютно все – починаючи від лижного спорядження і закінчуючи ліками та елементарними продуктами харчування (в місцевому магазині можна було купити тільки хліб, олію і вафлі «Артек»), то зараз Славське перетворюється на маленьке гірськолижне містечко. Навіть якщо ввечері на п’яній гулянці з друзями ви спонтанно вирішили поїхати на лижі, а з ранку, несподівано для себе, прокинулися в поїзді під пісню «Залізниця, залiзниця… наша Львiвська залiзниця…» на станцiї Славське, не хвилюйтеся. Тут Ви знайдете все, що зазвичай необхідно для такого виду відпочинку. До Ваших послуг магазини і пункти прокату гірськолижного і сноубордистського спорядження (можна купити як нові, так і вживані лижні костюми, спорядження та аксесуари за дуже доступними цінами), продуктові магазини, аптека, переговорний пункт, медичний пункт, фото-салон, сауни, більярдні, дискотеки, кафе, бари, ресторани, навіть боулінг будується… Одним словом почувайтеся як вдома! Але не забувайте – навколо прекрасні засніжені гори, підкорити які Вам просто необхідно!