Україна - Карпати
Про Карпати

Карпати – один з найстаріших та неймовірно красивий гірський масив Європи, куди можна із задоволенням приїжджати у будь-який час року. У Карпатах, завдяки особливому мікроклімату, властивому тільки цьому регіону, досить волого, через що рослинний світ буквально вирує у теплу пору року. Та у цьому різнотрав’ї народжуються абсолютно неповторні аромати, яких ви не відчуєте більше ніде. Мало того, у різних районах Карпат запахи теж різні.

Екологічний туризм у Карпатських горах – це завжди незабутні враження, дивовижні пейзажі та можливість відчути живу природу у всій її первозданній дикості та красі. Взимку ж різноманітні гірськолижні спуски приваблюють у Карпати любителів активного відпочинку: Буковель, Славське, Яремча – найвідоміші курорти. Де можна не тільки кататися на лижах, а й посидіти у затишному барі, яких у зонах відпочинку безліч, сходити на дискотеку або у нічний клуб.

Для людей, які хочуть зайнятися своїм здоров’ям Карпатам теж є, що запропонувати – оздоровчі бальнеологічні курорти Моршина, Сваляви, Поляни та інших, де знаходиться безліч мінеральних джерел, круглий рік приймають відпочиваючих. Та хоча рівень сервісу в Карпатах ще не дотягує до європейського, можливості, які надає цей чудовий регіон з лишком окупають деякі незручності.

Столиця Славське
Мова Українська
Площа
Населення