Ціллерталь

Готелі
Опис курорту

Одним з найбільших і найбільш популярних лижних регіонів Тіроля є долина Циллерталь. Вона розташована на південний схід від Інсбрука на відстані 60 км (тривалість трансферу 1 година). У долині Циллерталь розташовані невеликі села і містечка – Фюген, Целль ам Ціллер, Фінкенберг і Майрхофен. Всі вони утворюють єдиний гірськолижний простір трас, підйомників, альпійських готелів. Долина Ціллерталя (річки Ціллер) має в довжину 54 км. Тут розташовано 160 підйомників і більше 450-ти кілометрів лижних трас. Великий вибір трас за складністю, але переважно для середнього і початкового рівнів. Наявність льодовика (Hintertux) передбачає цілорічне катання. Є схили для катання на сноуборді. Ціллертальський супер ski-pass дає право користування всіма підйомниками в долині і проїзду на човникових автобусах між курортами. Тут також можна покататися на старій вузькоколійній залізниці.
У долині прихистилося кілька курортних селищ, найпопулярнішим з яких є Майрхофен. Це селище особливо підходить для сімейного відпочинку. Багато зон катання тут годяться як для батьків, так і для дітей. У сімейних готелях розроблені програми, що передбачають догляд за дітьми кваліфікованим персоналом. Тут буде запропоновано дитяче меню, кімната для ігор, дитячі ліжка. Більшість дитячих лижних садів приймає дітлахів 3-4-х років. У самому центрі Майрхофена знаходиться Wuppy’s Kinderland. Це дитячий сад, який приймає дітей у віці від 3 місяців до 7 років. Він відкритий з понеділка по п’ятницю з 9 ранку до 5 вечора. Вартість половини дня – 190 ATS, весь день – 340 ATS. Крім цього, батьки, які хотіли б залишити свою дитину в готелі одну, щоб повніше насолодитися нічним життям Майрхофена, можуть також звернутися в офіс з туризму (Tourist Board), щоб найняти няню (вартість приблизно 100 ATS / год).
Свої послуги вашій дитині раді запропонувати дитячі гірськолижні школи. «SMT» – Skischool Mayrhofen Total приймає дітей у віці від 2 до 4 років. А гірськолижна школа «Die Roten Profis» приймає дітей з 12 місяців, в ігровій формі готуючи їх до такої важливої і цікавої події – перший раз в житті встати на справжні гірські лижі! Ціни на один і більше днів навчання приблизно наступні: 1 година – 130 ATS, 1 день – 630 ATS, 6 днів – 1590 ATS. З 6 років можливе також навчання катанню на сноуборді. 2 години на день з вашою дитиною буде займатися спеціальний інструктор зі сноуборду, вартість 1 день – 390 ATS, 2 дні – 750 ATS, 3 дні – 1000 ATS.
Власне з Майрхофена можна піднятися на 2 зони катання. На сонячному плато на південному сході Майрхофена лежить відкрита лижна зона Ахорн. Тут дуже прості пологі спуски й вона особливо підходить для катання з дітьми, та початківців сноубордистів. Однак в долину звідси досвідченим лижникам можна спуститися по знаменитому 5,5-кілометровому спуску Ebenwald. Основна зона катання Майрхофена – це Penken і Horberg / Gerent. Це велика зона катання, яка краще підходить вже для більш досвідчених лижників. Найвища точка, куди можна дістатися на підйомнику – 2250 м. 4 траси для швидкісного спуску, де ви можете виміряти свою швидкість. Початківці лижники віддають перевагу більш пологим спускам на Tannenalm, Penkenkuli і дитячому підйомнику від Майрхофена на Penken.
Кращі готелі
За рейтингом Турправди