Цель-ам-Зе

Готелі
Опис курорту

Целль ам Зее (757 м) і Капрун (786 м) знаходяться в зальцбуржській області Пінцгау і разом складають знаменитий Європейський Спортивний регіон (ESR). ESR є найпопулярнішим місцем відпочинку величезної кількості шанувальників як високогірних пейзажів та спусків, так і унікальної альпійської атмосфери, що панує тут цілий рік. Регіон пропонує те, що є найважливішим для будь-якого гірськолижника, як початківця, так і професіонала. Жителі регіону кажуть: «Ми не говоримо про сніг, ми його гарантуємо!» Це єдине місце в Європі, де влітку Ви можете поєднати катання на лижах у нетаючих снігах льодовика Kitzsteinhorn та купання у водах Цельського озера.
Широко розвинена інфраструктура даного регіону пропонує насамперед зелені гольф поля, багатокілометрові прогулянкові велосипедні траси, всілякі водні види спорту на Цельському озері: водні лижі, водні велосипеди, катання на човнах, віндсерфінг, підводне плавання; чудові криті басейни, 34 тенісних корти, сквош, ковзанки та багато іншого. Даний регіон пропонує 60 підйомників різних видів, 130 кілометрів гірськолижних трас, 200 км рівнинних трас, катання на висоті 3029 метрів над рівнем моря в районі льодовика, де Вам гарантований сніговий покрив цілий рік.
Готелі високого класу, затишні готелі, пансіон, приватні будинки і апартаменти відчинили перед Вами свої двері, щоб забезпечити Вам комфорт, сімейну атмосферу і надати високий рівень сервісу. Ряд сюрпризів очікує Вас щовечора при відвідуванні понад 80 ресторанів, барів, диско-клубів. Ви можете стати свідками та учасниками всіляких культурних заходів, що проводяться в літній період, такі, наприклад, як гонки на гірських велосипедах. Це захоплююче видовище не залишить байдужим Вас, коли 600 велосипедистів з різних країн світу на великій швидкості мчать з гори Schaufelberg до фінішної лінії в районі Gasthof Mugl. Другою відомою подією в культурному житті Цель-ам-Зее є конкурс крижаних скульптур, де студенти Віденської Академії витончених мистецтв на Ваших очах створюють неповторні шедеври з льоду. На закінчення Вас чекають танці, пісні, вуличні гуляння, театральні вистави та багато іншого.
Схили, траси, підйомники
Висота курорту – 726 м над рівнем моря
Загальна висота – 3300 м
Висота підніжжя – 775 м
Перепад висот – 2271 м
Зона катання 757 – 3029 м (масив Шміттенхое, 2290 – 3029 м на льодовику)
Трас – 32

  • Сині траси (для початківців) – 18 трас, 56 км
  • Червоні траси (середньої складності) – 22 траси, 49 км
  • Чорні траси (складні) – 9 трас, 25 км
  • Найдовша траса – 6,2 км

Число підйомників – 58
Загальна пропускна здатність підйомників – 39695
Зона катання – 32,124 акр
Рівнинна лижня – 250 км
Санні траси – 4
Сноуборд-траси – 2
Фан-парк – 1
Хаф-пайпи – 2
Снігометні установки (снігові гармати). Сноуборд Kitzsteinhorn: Фанпарк на 2900 м, халф-пайп на трасі від Альпін-центру (на 2450) до Лангвібоден (2000м). Schmitennhohe: халф-пайп (100 м) під підйомником Glocknerbahn. Бігові лижі. Загальна протяжність трас для бігових лиж Пінцгау – 417 км лижні (з них в ESR – всього 58 км лижні), ***** за системою ADAC. У Капруні є освітлені лижні траси (4 км, до 22:00).
Лижні та сноубордичні школи та дитячі садки
У спортивному регіоні Цель ам Зее – Капрун в цілому близько 10 лижних шкіл. У Цель ам Зее: «Скишуле Франц Оберладер», «Скишуле СКІ-Маджик-Спіріт», «Скишуле Цель ам Зее-Арайтбан», «Скишуле Цель ам Зее-Шміттенхохе», «Скишуле Цель ам Зее-Тумерсбах». Офіси лижних шкіл розташовані біля станцій підйомників. Рівень європейський, школа австрійська. У пік сезону інструкторів краще бронювати заздалегідь. Час групових уроків для початківців з 09:30 до 13:30 з понеділка по п’ятницю. Просунуті лижники можуть шліфувати техніку щодня з 10:00 до 13:00.
Дитячий садок у Целль ам Зее
Програма дитячих шкіл включає ігрові розваги, а також дитячу дискотеку, смолоскипні ходи та т.п. Понад 20 пунктів прокату спорядження. Скі-пас Європа-Спортрегіон включає в себе два великих райони катання: Шміттенхохе і Кітцштайнхорн. Можна придбати скі-пас як для кожного з цих районів окремо, так і для всього регіону в цілому. Скіпасс Європа-Спортрегіон дійсний на всі підйомники та лижний автобус.
Кращі готелі
За рейтингом Турправди