Сольдеу - Ель Тартер

Готелі
Опис курорту

Сольдеу – Ель-Тартер – це найсучасніший і найбільш популярний курорт в Андоррі, з безліччю трас різного рівня складності. Відстань між селищами Сольдеу і Ель-Тартер всього три кілометри і вони об’єднані загальною зоною катання. Курорт найкраще підходить гірськолижникам початкового і середнього рівня і славиться своїми школами для початківців лижників і школою сноуборду. Найчастіші гості тут – молодь з Європи, для яких саме в цьому місці оптимальна концентрація барів, ресторанів, дискотек, сноу-парків для бордингу і різноманітних трас для лижників. Для маленьких дітей на курорті є чотири дитячих центри з яслами.
Курорт відомий своєю лижною школою і школою сноубордингу і найбільш підходить для катання гірськолижникам початкового і середнього рівня. Траси широкі, пологі, зі зручними викатами на плато. Екстремальних спусків тут також вистачає.

  • Загальна площа катання – 850 га (92 км)
  • Кількість трас – 52
  • Зелені траси – 10
  • Сині траси – 19
  • Червоні траси – 13
  • Чорні траси – 10
  • Кількість підйомників – 43
  • Установок штучного засніжування – понад 400

З грудня по квітень на схилах цього курорту гарантований стійкий сніговий покрив і сяйво сонця, тому є всі шанси повернутися взимку з Андорри із засмагою.
За основними лижними характеристиками цей курорт поступається Пас-де-ла-Каса – Грау Роч. Однак траси тут більш мальовничі, оскільки половина з них пролягає через лісові масиви. Задоволення від катання отримає тут кожен: для новачка – широкі пологі траси, для лижника середнього рівня – численні, протяжністю до 8 км спуски, а досвідченому майстру сподобаються спуски «поза трас», по цілинному снігу і по обледенілих крутих схилах західного боку, з піку Енкампадана (2491 м). Всі траси добре розмічені покажчиками, тому ніхто тут не помилиться при виборі трас.
На самих курортах і на схилах працюють 40 барів і ресторанів: є де розгулятися навіть великої компанії. Як альтернативу лижам і борду – боулінг-центр, wellness-центр, можливість покататися на собачій упряжці або поганяти на сноу-мобілі, траса для тобоггана і навіть є хелі-скі. До того ж, звідси до столиці Андорри всього 17 кілометрів, а значить, всі розваги столиці і торгові центри практично під боком.
У 2002 році відкрився тунель Envalira, що з’єднав Сольдеу і Пас-де-ла-Каса – Грау Роч. Він значно поліпшив сполучення між цими зонами катання.
Влітку Сольдеу перетворюється на улюблене місце відпочинку гольфістів та любителів трекінгу та піших походів.
Кращі готелі
За рейтингом Турправди