США
Про США

США – дивовижна і порівняно молода країна, де змішалися майже всі культури та національності планети в унікальний коктейль, що породив єдність з безлічі. Можна сказати, що Сполучені Штати не схожі ні на одну іншу країну, і схожі майже на кожну з них – все залежить від того, у яку частину країни ви приїдете та яке місто або район відвідаєте. Мільйони туристів приїжджають в Америку щорічно, вибираючи маршрути і розваги до душі та можливостям.

США може похвалитися найдивовижнішими природними красотами Гранд Каньйону і Ніагарського водоспаду, Національного парку Йеллоустоун і бухти Ханаума Бей, і ще безлічі та безлічі унікальних у своїй мальовничості місць, створених різноманітністю тутешніх кліматичних зон і ландшафтів.

За свою порівняно недовгу за європейськими мірками історію Сполучені Штати обзавелися великою кількістю культурних пам’яток, які дбайливо реставруються і охороняються, збираються в колекції і експозиції у численних музеях країни. Визначними пам’ятками країни можна вважати цілі міста – Вашингтон, Нью-Йорк, Лас Вегас, Сан Франциско, Бостон, Лос Анджелес, Майамі – далеко не повний список назв, які знає мало не кожна людина у світі. Просто пройтися вулицями цих знаменитих мегаполісів – вже пригода.

Якщо ви не плануєте шикувати у поїздці, то левову частину витрат поглине переліт. Перебуваючи ж на території Штатів, у вас завжди буде величезний діапазон цін і пропозицій по проживанню та харчуванню. Звичайно, не можна назвати подібну подорож дешевою, але і дорогою, вона може бути цілком у рамках «пристойності», особливо, якщо згадати про те, яке розмаїття вражень здатна запропонувати ця вражаюча країна.

Столиця Вашингтон
Мова Американська, Англійська
Площа
Населення