Туніс
Про Туніс

Туніс, хоч і не так давно, але досить активно став брати участь в туристичному бізнесі, пропонуючи два привабливих, для мандрівників, напрямки – пляжний відпочинок і таласотерапія. Можливо, друге можна поставити на чільне місце – саме процедури краси і омолодження своєю високою якістю і відносною дешевизною користуються найбільшою популярністю.

У Тунісі більш щадний клімат, ніж у Єгипті, не так все звично, як у Туреччині, та не так дорого, як у Еміратах. Зручні піщані пляжі, непоганий сервіс, але давно не оновлена готельна база відомих курортів – Монастира, Махдії, Суса і Хаммамета – трохи псують враження від відвідування країни. Хоча останнім часом тунісці активно працюють над підвищенням рівня гостям послуг. Відкрився новий напрям – острів Джебра – де на всю ведеться будівництво сучасних готелів та СПА-центрів.

Не менш цікаво, ніж пляжі та оздоровчі процедури, подивитися на визначні пам’ятки, що збереглися на території Тунісу, взяти участь в захоплюючих пустельних сафарі або погуляти у фінікових лісах.

Столиця Туніс
Мова Арабська
Площа
Населення
Кращі пропозиції по країніКращі готелі країни
За рейтингом Турправди