Рогашка Слатіна

Готелі
Опис курорту

Курорт Рогашка Слатіна розташований в 108 км від Любляни на висоті 228 м над рівнем моря в одному з наймальовничіших місць Словенії. Одна з легенд про виникнення курорту оповідає про те, як від удару копитом міфічного коня Пегаса виникло джерело цілющої мінеральної води. Вперше джерела Рогашки Слатіни згадуються в 1141 році. Курорт почав активно розвиватися з початку XIX століття, коли були побудовані перші готелі поблизу джерел «Темпел» і «Стирія».
Лікувальний фактор
Головний лікувальний фактор курорту — мінеральна вода «Донат магній», яка за вмістом в ній магнію, а також за бактеріологічною чистотою є єдиною в Європі. Рогашка Слатіна зараз є найбільшим і сучасним курортним комплексом в Словенії, який неодноразово отримував міжнародні нагороди.
Медичні показання
Показання для лікування: захворювання шлунково-кишкового тракту, жовчного міхура, печінки, цукрового діабету, порушення обміну речовин, надмірної ваги, остеопорозу, захворювання суглобів, психосоматичних захворювань. Мінеральна вода «Донат магній» сприяє очищенню жовчного міхура і жовчних проток, нейтралізує шлунковий сік, запобігає утворенню каменів у жовчному міхурі, благотворно діє на печінку, шлунок, знижує рівень холестерину в крові, сприяє активізації обміну речовин і зниженню ваги.
На курорті працюють:

  • сучасне діагностичне відділення, де відпочиваючі всього за два дні можуть пройти повне діагностичне обстеження
  • центр косметології та естетичної пластичної хірургії
  • стоматологічний центр
  • великий спортивний комплекс, у складі якого басейни з термальною водою
  • відкриті (5) і криті (4) тенісні корти
  • кегельбан, майданчики для гольфу і міні-гольфу
  • ігри у волейбол, ручний м’яч, баскетбол, дитячий ігровий майданчик, зал для сквошу, настільний теніс, стрільбище, центр верхової їзди.

У зимовий час працює гірськолижна траса з підйомником, є траси для рівнинних лиж. В Рогашке Слатине також пропонуються програми: для діабетиків, антистресова, по зниженню ваги, лікування захворювань вен, фітопрограмма, косметична, програма профілактики і лікування остеопорозу.




Інші курорти
Кращі готелі
За рейтингом Турправди