Індурува

Готелі
Опис курорту

На Шрі-Ланці багато курортних зон, однією з яких є невелике містечко Індурува, розташоване в 64 км від Коломбо. Дістатися до Індуруви можна на автомобілі від Коломбо за 30-35 хвилин, а від аеропорту дорога займає 1.5 години. Шлях до Індуруви мальовничий – асфальтована траса звивиста, але цілком доглянута. Дорогою зустрічаються вози, навантажені екзотичними плодами – селяни везуть на ринок кокоси, манго та іншу сільськогосподарську продукцію.
Індурува відносно недавно отримав статус курортного міста, але в ньому вже є добре розвинена інфраструктура. Побудовані сучасні комфортабельні готелі, найбільш відомими з яких є Emerald Bay і Induruwa Beach, працює велика кількість невеликих ресторанчиків та кафе, в яких можна спробувати як страви місцевої, так і європейської кухні. Тут, в основному, подають страви, приготовані з риби і морепродуктів. Вечорами на території готелів влаштовуються різні шоу, працюють дискотеки.
Навколо Індуруви розташовані безлюдні пляжі, оточені пишною рослинністю тропіків. Пляжі в Індуруві пологі, а це означає, що під час відливу кожен може прогулятися мокрим піском, відійшовши від берега на десятки метрів. Ці прогулянки дуже захоплюючі, оскільки в пісочку легко виявити різні мушлі, красиві камінчики і шматочки коралів, занесені прибоєм. Крім того, в період відливу настає пора збору молюсків, крабів та іншої живності, яку місцеві ресторатори вміло готують і подають туристам.
Селище Індурува обрамлене прекрасними пагорбами, чайними плантаціями і кокосовими дібровами. Індурува відмінне місце відпочинку для тих, хто втомився від міського ритму життя, шуму, скупчення людей і хоче спокійно побродити по тихих вуличках маленького містечка, помилуватися незайманою природою і оглянути буддистські храми. Готелі Індуруви розташовані на пляжі, який простягнувся на багато кілометрів за межі селища. З вікон номерів видно океан. Також помилуватися морським видом можна з лоджі, де встановлені столики і плетені шезлонги. На балкончику так приємно вечірком спостерігати за заходом сонця, потягуючи смачний фруктовий коктейль через тонку трубочку.

Кращі пропозиції по країніКращі готелі
За рейтингом Турправди