о. Праслін

Готелі
Опис курорту

Спекотним днем 10 червня 1744 року на шхуні французького капітана Лазара Пікольта пролунав несподіваний крик: Земля! Перед очима моряків відкрилася дивовижна картина: з бірюзової води підіймався красивий тропічний острів з білястими берегами, покритими небаченими деревами. Вражений видом пальм, капітан шхуни тут же охрестив, ще не зазначений на картах острів пальмовим. З того часу Праслин не перестає вражати відвідувачів своєю неповторною красою і неймовірною свіжістю, яку дарують незліченні кокосові пальми.
Праслин, другий за величиною острів Сейшельського архіпелагу, розташований в 37 км на північ від Мае. Всупереч своїй маленькій території (близько 10 км в довжину), цей райський куточок захоплює своїм достатком. Незайманий ліс Праслина, що став притулком для рідкісних птахів — сейшельського солов’я, плодового голуба, чорного папуги та інших представників тутешньої фауни, – радує око соковитими фарбами екзотичних орхідей. У прибережних водах граються зграї риб і лежать дорогоцінні раковини.
Мальовничі валуни, незрозуміло звідки виникли кілька тисяч років тому, гордо підносяться над пісками, нагадуючи фантастичні й загадкові скульптури. А в прекрасній Долині Мае (Valle Mai), яку в 1984 році ЮНЕСКО визнала частиною світової спадщини, пахнуть і дають плоди коко-де-мер – унікальні кокосові пальми, які не зустрічаються більше ніде. Їх плоди мають химерну форму, що нагадує жіночі стегна. Праслін – це воістину унікальне місце, і не дарма багато з тих, хто тут побував, називають його раєм на землі. Температура води майже не змінюється цілий рік – 23-25°С. Температура повітря коливається в межах 25-30°С. Найкращий час для відпочинку з травня по жовтень (сухий сезон). У грудні й січні йдуть зливи.
Інші курорти
Кращі готелі
За рейтингом Турправди