Росія
Про Росію

Росія – величезна держава, на території якої можна вибрати той відпочинок, який вам більше до смаку, практично в будь-якій кліматичній зоні – від субтропіків пляжних чорноморських курортів до арктичних льодів і суворих красот тундри.

Давня історія Росії залишила на її території неймовірну кількість пам’ятників і визначних пам’яток для любителів екскурсійного туризму – Москва та Санкт-Петербург, плюс міста Золотого кільця зможуть познайомити бажаючих з багатою спадщиною цієї країни.

Тим, хто вважає за краще екологічні та оздоровчі подорожі можна з’їздити в селище Марциальні Води в Карелії або кабардино-балкарські Єсентуки. На території Росії є понад 4 тисячі діючих здравниць, а дивовижні природні пейзажі Алтаю, Прибайкалля або Смоленського поозер’я зможуть задовольнити найвибагливіші запити досвідчених мандрівників.

Взимку Росія надає чудову можливість для відмінного гірськолижного відпочинку у Домбай, Приельбруссі, на Красній Поляні, в Башкартостані або на Алтаї. А повалятися на пляжі можна на відомих морських курортах – Сочі, Анапа, Джемете та інших.

Столиця Москва
Мова Російська
Площа
НаселенняКращі готелі країни
За рейтингом Турправди