Південний Мале Атол

Готелі
Опис курорту

Південний Мале Атол – протяжність 36 км в довжину і 19 км в ширину. Південний Мале Атол складається з 30 островів, 3 з яких населені людьми, 10 незаселених і 17 островів-готелів, що відрізняються від Північного Мале менш окультуреного природним середовищем і кращими можливостями для дайвінгу (Бияду, Вилливару, Бодуфинолу, Болифуши, Велассару, Велигандухура, Дигуфинолу, Бодухура, Кандума, Олувели, Раннали, Рихивели, Макунуфуши, Фихалохи, Эмбуду та інші). Трансфер на курорти Південного Мале Атола в більшості випадків здійснюється на швидкісних катерах, але до прилеглих островів все ще добираються на моторних човнах dhoani (Дхоні).
Особливо привабливий Кандума, розташований біля природного заповідника Гураіду, що славиться своїми хвилями (з березня по вересень). Також цікаві морські заповідники Ембуду-Канду, Гурайду-Канду, Ембуду-Каньйон, Кандума-Тіла і Гурайду-Корнер, що славляться своїм підводним рельєфом і печерами. А також території поблизу готелів-бунгало 5 * Laguna Maldives або Taj Exotica Resort & Spa, 4*Club Rannalhi, Vakarufalhi Island Resort або Olhuveli Beach & Spa Resort, 3*Embudu Village, з яких моторний човен Дхоні довезе вас до будь-якого іншого району.
У Південному Мале Атолі любителі плавання з маскою можуть не тривожитися цими питаннями – дивовижно чиста вода океану відкриє свої таємниці у кожного бунгало, слід лише відійти від білосніжного берега на 5 м, і перед вашими очима постануть жителі іншого світу. А кому і пірнання з маскою здається занадто екстремальним, запропонують погодувати рибок, що підпливають до пірса, серед яких зустрічаються скати та рифові акули.

Кращі пропозиції по країніКращі готелі
За рейтингом Турправди