Борміо

Готелі
Опис курорту

Цей легендарний курорт, можна по праву назвати «гірськолижною меккою». Будучи частиною лижного регіону Альта Вальтелліна, Борміо розташований у північній кінцівці області Ломбардія, в самому серці національного парку Стелвіо, недалеко від швейцарського та австрійського кордонів. Це – один з найзнаменитіших гірськолижних і термальних курортів Італії, які по праву заслужили світову популярність. Ніде в Італії не проводиться щорічно така кількість міжнародних змагань найвищого рівня. Жоден регіон не має таких першокласних спусків.
Добре підготовлені і продумані траси протяжністю 60 км, розташовані на перепадах висот від 1203 до 3017 метрів, чудово підходять як для професіоналів, так і для початківців гірськолижників, до послуг яких найкраща в Італії гірськолижна школа. Завдяки своєму вдалому розташуванню біля підніжжя льодовика, гірськолижний сезон тут триває з перших чисел грудня і до кінця березня. Регіон катання Борміо став користуватися популярністю з 60-х років. Гірськолижний Чемпіонат Світу в 1985 році послужив поштовхом до більш активного розвитку спортивної інфраструктури. Траси, схили і канатні дороги були кардинально вдосконалені і модернізовані. Побудовані нові готелі, магазини, ресторани. Все це дозволило Борміо стати до лав найпрестижніших альпійських курортів.
Загалом регіон Альта Вальтелліна, об’єднаний єдиною системою скі-пас, налічує 230 км. Траси одного тільки Борміо обслуговують 2 фунікулера, 1 кабінний, 6 крісельних і 6 бугельних підйомників. Траса Стелвіо (або «траса чемпіонів»), на якій проходять основні змагання з гірськолижного спорту світового масштабу, заслуговує особливої уваги. З точки зору катання, цей схил є одним з найкрасивіших у світі – особливо видовищна фінішна пряма в середині міста. На цій трасі в березні 1995 року проходив заключний етап Кубка Світу. Любителі гострих відчуттів можуть забратися по канатній дорозі в саме серце Борміо на пік Чима Б’янка – Білої вершини (3017 м), звідки відкривається незабутній вид на всю гірську систему Валтеліна. Любителі екстриму через гребінь Валлечетта зможуть дістатися нехоженими стежками до спусків Вальфурви. З вершини Чими Б’янкі розбігається павутина трас різної складності. Для шанувальників бігових лиж прокладені траси загальною протяжністю 25 км.
Кращі готелі
За рейтингом Турправди