Керала

Готелі
Опис курорту

Кералу називають «країною богів» – за переказами вважається, що саме тут на космічному змії лежить Вішну, Бог-охоронець цього світу. А ще «країною прибою, прянощів і магії». Вона дарує стільки блаженства і щастя, що напевно на Землі немає людини, яка побувала тут і не закохалася в казкову країну. Тому ще одна назва цих місць – «земний рай». Штат Керала, розташований на південно-східному узбережжі Індії, – це смуга землі, що простягнулася між грядою покритих зеленню гір Гхат на сході та блакитним Аравійським морем. Це тропічне узбережжя, зрошуване мусонними зливами та багате каналами й озерами, – туристичний рай півдня Індії.
М’який клімат, довга берегова лінія з чудовими пляжами, спокійні внутрішні води, смарагдова зелень чайних плантацій і розкішна фауна, водоспади, аюрведичне лікування і багата культурна традиція, дивовижні свята і пам’ятники історії та архітектури, екзотична кухня – все це Керала. Керала – один з найбільш соціально розвинених штатів Індії, зі стовідсотковою грамотністю, найнижчою дитячою смертністю і найбільшою тривалістю життя.
Крім того, Керала вважається найчистішим штатом Індії. У штаті існує розвинена туристична індустрія: кілька аеропортів (Кочин, Трівандрум, Каликут), готелі де-люкс. Клімат в Кералі тропічний, м’який і рівний, з двома мусонними періодами на рік – основний в червні-липні та другий в жовтні. Температура коливається незначно і не опускається нижче 22 градусів. Найкращий час для подорожей «високий сезон» – з грудня по квітень. Одяг – легкий тропічний, для зимових вечорів, коли прохолодно, можна рекомендувати щось тепліше. Якщо ви збираєтеся відвідати Кералу в сезон мусонних дощів, то не забудьте парасольку і дощовик.

Кращі пропозиції по країніКращі готелі
За рейтингом Турправди