Чехія
Про Чехію

Чехія – одна з найбільш відвідуваних країн Європи. Потік туристів сюди не зменшується незалежно від сезону. Прага визнана одним з найкрасивіших міст світу, а маса інших місць країни внесено до списку пам’яток всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Та одних тільки замків в Чехії більше двох тисяч, але ж крім них є ще палаци, пам’ятники, просто цікаві місця, музеї, галереї і так далі.

Неможливо ще забути про знамените чеське пиво, яке ллється рікою, куди б ви не приїхали. Величезна кількість барів, ресторанів, кафе, клубів по всій країні цілий рік чекають гостей з розпростертими обіймами, запітнілими кружками, смаженими ковбасками і всілякими іншими дарами чеської кулінарії.

А якщо в якийсь момент ви втомитеся від екскурсій, череводогідництва та випивки, то завжди можна махнути в Карлові Вари, Маріанськи Лазні або в іншу оздоровницю і чинно попити різних цілющих вод, прийняти лікувальні ванни і оздоровитися на дуже гідному європейському рівні. Ну, а якщо раптом душа запросить звершень, ніхто не завадить одягнути лижі і випробувати місцеві гірські схили, благо, для цього в Чехії теж є всі умови. Ну, і окремим бонусом можна вважати відносну дешевизну самих поїздок і проживання, вдале географічне розташування – не більш 2,5 годин льоту, і те, що чехи, часто на російській розмовляють краще, ніж на англійській.

Столиця Прага
Мова Чеська
Площа
Населення