Китай
Про Китай

Китай вважається однією з найдавніших цивілізацій у світі. Це країна з дивовижною самобутньою культурою та традиціями, що збереглися, незважаючи на революційні зміни. Той факт, що дуже тривалий час Піднебесна була відокремлена від решти світу Великою Стіною, помножений на унікальну суміш релігії та філософії, в результаті дав зовсім інший погляд на світ, практично не доступний для західної людини. Але саме ця відмінність найбільше вабить мандрівників до Китаю – дотик до іншого всесвіту.

Вражаюча витонченість та завершеність архітектурних споруд минулих століть, зразки витонченої поезії і каліграфії, казкові картини на шовку, вишуканий фарфор та виступи театру наньсі – безліч аспектів історії та сучасності Піднебесної несуть на собі відбиток тонко вивіреного естетичного смаку, незвичного для європейця відчуття матеріального та «тонкого» світів. Завдяки ж тому, що Китай розкинувся на величезній території, кожен з його регіонів має відмінні риси у культурі та побуті, народжуючи свої власні унікальні шедеври.

Однак, туристам не варто забувати про те, що підробки всього підряд у Китаї зустрічаються буквально на кожному кроці. Та хоча ціни тут можуть порадувати будь-кого, та навіть подарувати відчуття того, що ви «багаті й незалежні», варто пам’ятати про те, що безкоштовного сиру не буває.

Завдяки тому, що економіка Китаю розвивається шаленими темпами, туристична галузь також з кожним роком модернізується і поліпшується: реставруються готелі, будуються нові, удосконалюється туристична інфраструктура, пропонуючи все більші можливості. Пляжний відпочинок та тропічна екзотика Хайнань, таємничі гори Тибету, прекрасні пейзажі та печери Гуйліня, бурхливе життя мегаполісу в Шанхаї, близько двох з половиною тисяч пам’яток історії та культури, охранямих ЮНЕСКО.

Столиця Пекін
Мова Китайська
Площа 9 598 962 км²
Населення 1 млрд. чол.Кращі готелі країни
За рейтингом Турправди